Půjčka Citibank ihned | Půjčkabez.cz

Půjčka Citibank ihned

Půjčka ihned Citibank a její výhody

půjčka Citibank ihned
  • půjčka až do 600 tisíc Kč
  • spotřebitelská půjčka Citibank ihned
  • půjčka od prověřené bankovní instituce
  • půjčka bez zástavy nemovitostí a bez ručení třetí osobou
  • délka splatnosti půjčky v rozmezí 24 až 84 měsíců
  • možné zaplatit půjčku dříve bez sankcí

Žádost o bankovní půjčku ihned Citibank

V případě zájmu o produkt půjčka ihned Citibank je potřeba vyplnit jednoduchý formulář s Vašimi kontaktními údaji. Během chvíle budete kontaktováni úvěrovým pracovníkem Citibank, který s Vámi dohodne vše potřebné.

 

Půjčka ihned Citibank a blíže o ní

Chcete velmi rychlou a ověřenou půjčku od banky? Je to opravdu jednoduché! Pořiďte si bankovní půjčku ihned Citibank! Tento produkt kombinuje mnoho předností a výhod. Je jedním z nejžádanějších produktů na peněžním trhu. Poskytovatelem půjčky Citibank je prověřená bankovní společnost, která působí v mnoha zemích světa, což je garancí skvělých služeb. Z důvodu, že se jedná o společnost s bankovní licencí je rovněž pod kontrolou ČNB, která dohlíží na respektování tvrdých podmínek, co Citibank musí při poskytování půjček dodržovat. Mimo zde uvedeného produktu půjčky Citibank ihned nabízí i řadu dalších produktů jako kreditní karty, hypotéky apod.

Podmínky půjčky ihned Citibank

Tato bankovní půjčka je bez záruky nemovitostí a také bez ručitele - třetí osoby. Zpracování půjčky je hodně rychlé a žadatel může hotovost obdržet už do 24 hodin. Splatnost půjčky je nastavena v rozmězí 24 až 84 měsíců (závisí na výši půjčky). Půjčená částka může být třicet až šestset tisíc Kč. Plusem této bankovní půjčky Citibank je možnost jejího využití i cizími státními příslušníky, kteří mají trvalé bydliště v České republice a také jsou zde zaměstnáni. Půjčku je možné splatit kdykoliv předčasně a bez sankcí. Oproti nebankovním půjčkám bez potvrzení příjmu je u půjčky ihned Citibank nutné příjem doložit. Po kladném vyhodnocení žádosti klienta mohou být vyplacené prostředky poskytnuty bezhotovostním převodem nebo v hotovosti na pobočce banky.

Novinky

Datum

Novinka

Obsah

12.6.2013

Jak zatočit s dluhy

Jak zatočit s dluhy - tipy a triky, které Vám pomohou.

10.6.2013

Refinancování půjček se vyplatí

Refinancujte své půjčky, vyplatí se to.

8.4.2013

Půjčka bez rizika Přečtěte si o sjednání půjčky bez rizika od prověřených institucí.

9.1.2013

Oddlužení nemovitosti

Přečtěte si nový článek o produktu: oddlužení nemovitosti.

vyberte si půjčku online katalog půjček pro lepší orientaci finanční magazín