Konsolidace půjček | konsolidace dluhů | Půjčkabez.cz

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček a její přínos

konsolidace půjček
  • konsolidace půjček uleví finančnímu zatížení
  • několik půjček se sjednotí do jedné = nižší splátka
  • vyřízení konsolidace půjček online
  • pomoc před dluhovou krizí
  • bez poplatku předem
  • konsolidace s ručením nemovitostí i bez ručení
  • bez potvrzení příjmu
  • bez registru
  • bezplatná konzultace Vaší situace

Požádejte si o konsolidaci půjček

Pomocná ruka konsolidace půjček

Zažádat si o půjčku není velký problém. Zdaleka komplikovanější je půjčku ve smluvené době splatit a nechytit se do takzvané dluhové pasti. Pokud jste si před časem sjednali několik úvěrů a v současnosti nejste schopni splácet, můžete zažádat o takzvané konsolidace půjček. Jedná se o značně praktickou službu, kterou má ve svém portfoliu celá řada bankovních i nebankovních společností. Konsolidace půjček je vlastně také půjčka, která slouží k uhrazení všech stávajících půjček. Poté co všechny půjčky doplatíte budete povinně splácet jenom jedinou půjčku, která váš finanční rozpočet zatíží mnohem méně, než všechny minulé půjčky.

Konsolidace půjček jako poslední možnost

Podle statistik si žádá o úvěr stále více osob. Mnoho z nich pak nedokáže úvěry splácet. Pokud jste se do takové situace dostali i vy, neberte ji na lehkou váhu. Bankovní společnosti si neberou servítky a pošlou do vašeho domu exekuci. Jestliže nechcete přijít o svůj majetek, můžete využítzažádat o konsolidace půjček a dostat se tak z velmi nepříjemné šlamastiky. Zažádat o konsolidaci půjček není těžké a zcela jistě to zvládnete. Stačí dojít na pobočku firmy, která konsolidaci poskytuje a přinést si s sebou dva osvědčení totožnosti a veškeré materiály ke stávajícím úvěrům. Pracovník na pobočce data zpracuje a ihned vás uvědomí, zda vyhovujete požadavkům a půjčku dostanete.

Zapomínáte splácet dluhy? I pro vás je konsolidace půjček výhodná

Konsolidace půjček je výhodná nejen pro dlužníky, kteří nejsou schopni splácet stanovenou výši dluhů, ale i pro všechny klienty s mizernou pamětí. Pakliže splácíte několik splátek, může se vám stát, že jednu z nich zapomenete uhradit. Velmi rychle se tak dostanete do přehledu dlužníků, a to určitě nechcete. Konsolidace půjček vaši finanční krizi dá do pořádku a vy budete hradit jenom jednu půjčku. Prostřednictvím konsolidace půjček si ušetříte spoustu starostí se splácením úvěrů a navíc ulehčíte své finanční situaci.

Novinky

Datum

Novinka

Obsah

12.6.2013

Jak zatočit s dluhy

Jak zatočit s dluhy - tipy a triky, které Vám pomohou.

10.6.2013

Refinancování půjček se vyplatí

Refinancujte své půjčky, vyplatí se to.

8.4.2013

Půjčka bez rizika Přečtěte si o sjednání půjčky bez rizika od prověřených institucí.

9.1.2013

Oddlužení nemovitosti

Přečtěte si nový článek o produktu: oddlužení nemovitosti.

vyberte si půjčku online katalog půjček pro lepší orientaci finanční magazín