Bankovní půjčka České spořitelny | Půjčkabez.cz

Bankovní půjčka České spořitelny

Bankovní půjčka České spořitelny

bankovní půjčka české spořitelny
  • půjčka až do 600 tisíc Kč
  • spotřebitelská bankovní půjčka České spořitelny
  • tradiční bankovní poskytovatel - spokojenost klienta prioritou
  • tato půjčka je bez ručitele a bez zástavy nemovitostí
  • možnost sjednání doplňkového pojištění schopnosti splácet
  • velmi rychlé sjednání půjčky
  • předčasné doplacení zdarma

Žádost o bankovní půjčku České spořitelny

V případě zájmu o produkt půjčka České spořitelny je nutné vyplnit jednoduchou žádost, kde pouze uvedete Vaše kontaktní údaje a následně budete během několika hodin kontaktováni pracovníkem ČS, který Vám telefonicky řekne podrobnější informace o úvěru.

Půjčka České spořitelny a blíže o ní

Chtěli byste vyřídit finanční spotřebitelský úvěr od bankovního ústavu? Zkuste vynikající a oblíbenou půjčku od České spořitelny! Tato banka operuje na našem trhu už celou řadu let a je tak zajištěna kvalitu poskytovaných produktů. Garancí je rovněž fakt, že se jedná o bankovní organizaci, která je pod nepřetržitou kontrolou České národní banky a z toho důvodu musí splňovat velmi přísná kritéria při své bankovní činnosti. Půjčku České spořitelny je velmi lehké si zařídit a zvládnete to během chvilky. Stačí Vám 5 minut, abyste mohli vyplnit formulář žádosti o úvěr skrze internetovou žádost. Odkaz na tento formulář naleznete níže. Tato bankovní spotřebitelská půjčka je rovněž bez prokazování účelu na který poskytnuté peníze použijete, proto účel není třeba dokládat. Půjčka je dále bez zástavy nemovitostí a bez ručitele. Do pár hodin po kompletním vyřízení Vaší žádosti Vám budou vyplaceny finance v hotovosti na všech pobočkách České spořitelny nebo bezhotovostním převodem na Váš účet.

Podmínky bankovní půjčky České spořitelny

Maximální splatnost půjčky České spořitelny je až 84 měsíců a výše půjčky, kterou je možné čerpat, je třicet až šest set tisíc Kč. Klient si může sjednat i doplňkové pojištění hradit splátky a celá půjčka bude zaručena, i kdyby se zákazníkovi udál úraz na zdraví nebo třeba přišel o zaměstnání.

Výše splátky se po dobu trvání půjčky nemění a jistotou u je, že ji klient může půjčku uhradit kdykoliv předem, a to bez sankcí. K vyřízení úvěru se musí ukázat jenom dva identifikační doklady, prokázání o výši mzdy a spotřebitel musí být ve věku minimálně osmnáct let s trvalým pobytem v ČR v České republiky.

Novinky

Datum

Novinka

Obsah

12.6.2013

Jak zatočit s dluhy

Jak zatočit s dluhy - tipy a triky, které Vám pomohou.

10.6.2013

Refinancování půjček se vyplatí

Refinancujte své půjčky, vyplatí se to.

8.4.2013

Půjčka bez rizika Přečtěte si o sjednání půjčky bez rizika od prověřených institucí.

9.1.2013

Oddlužení nemovitosti

Přečtěte si nový článek o produktu: oddlužení nemovitosti.

vyberte si půjčku online katalog půjček pro lepší orientaci finanční magazín